CR-300T Geleneksel Kaynak Döndürücü
✧ Giriş
1.300 ton yük kapasiteli kaynak döndürücüleri, bir tahrik ünitesi ve bir avara ünitesi dahil.
2. Normalde 700 mm çapında ve 300 mm genişliğinde çelik tekerlekler kullanıyoruz, isteğe göre çelik malzemeden tekerlekler de temin edilebilir.
3. 2 adet 5,5 kW frekans ayarlı motor ile daha istikrarlı bir dönüş sağlanacaktır.
4. Eksantrikliğe sahip kaplarda, dönüş torkunu artırmak için fren motoru kullanacağız.
5. Standart 300 tonluk kaynak döndürücü, 8000 mm çapında tank kapasitesine sahiptir; son kullanıcının isteğine göre daha büyük boyutlarda da özelleştirilebilir.
6. Sabit taban, motorlu hareketli tekerlekler ve montajlı yetiştirme hatları Weldsuccess Ltd. tarafından sunulmaktadır.
✧ Ana Özellikler
| Model | CR-300 Kaynak Silindiri |
| Yük Kapasitesi | 150 ton azami*2 |
| Ayarlama Yolu | Cıvata ayarı |
| Hidrolik ayar | Yukarı/Aşağı |
| Damar Çapı | 1000~8000 mm |
| Motor Gücü | 2*5,5 kW |
| Seyahat yolu | Manuel kilitli seyahat |
| Tekerlekler | PU |
| Silindir boyutu | Ø700*300mm |
| Gerilim | 380V±10% 50Hz 3 Faz |
| Kontrol sistemi | Kablosuz el cihazı |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti | Bir yıl |
| Sertifikasyon | CE |
✧ Özellik
1. Boru kaynak makaraları ürün yelpazesi, kendinden hizalamalı, ayarlanabilir, araçlı, eğilebilir ve kaymayı önleyici olmak üzere farklı serilerden oluşmaktadır.
2. Seri halindeki geleneksel boru kaynak makaraları, makaraların merkez mesafesini ayarlayarak, ayrılmış vida delikleri veya kılavuz vida vasıtasıyla çeşitli çaplardaki iş parçalarına uyum sağlayabilir.
3. Farklı uygulamalara bağlı olarak, silindir yüzeyi üç tiptedir: PU/KAUÇUK/ÇELİK TEKERLEK.
4. Boru kaynak silindirleri esas olarak boru kaynağı, tank silindirlerinin parlatılması, döndürme silindirlerinin boyanması ve silindirik silindir gövdesinin tank döndürme silindirlerinin montajında kullanılır.
5. Boru kaynak döndürme silindiri makinesi, diğer ekipmanlarla birlikte kontrol edilebilir.
✧ Yedek Parça Markası
1. Değişken Frekans Sürücüsü Danfoss / Schneider markasına aittir.
2. Döndürme ve eğme motorları Invertek / ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
Tüm yedek parçalar, son kullanıcının yerel pazarından kolayca temin edilebilir.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı göstergesi, ileri dönme, geri dönme, yukarı eğme, aşağı eğme, güç lambaları ve acil durdurma fonksiyonlarına sahip uzaktan kumanda kutusu.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Dönme yönünü kontrol etmek için ayak pedalı.
4. Ayrıca makine gövdesinin yan tarafına ek bir acil durdurma düğmesi ekledik; bu, herhangi bir kaza meydana geldiğinde makinenin ilk anda durdurulmasını sağlayacaktır.
5. Tüm kontrol sistemlerimiz Avrupa pazarı için CE onayına sahiptir.
✧ Önceki Projeler











