Rüzgar Türbin Kuleleri İçin Hidrolik 20 Tonluk Montaj Kaynak Döndürücü
✧ Giriş
1. Hidrolik kaynak döndürücüler, birden fazla tek borunun birbirine kaynaklanması için yağ silindiri ile ayarlanır.
2. Alın kaynağı sırasında kablosuz el kumandasıyla yukarı/aşağı hareket ettirilen kaldırma sistemli kaynak döndürücüsünü takın.
3. Alın kaynağı için yatay olarak ayarlanabilen kaynak döndürücüler de mevcuttur.
4. Kaynak döndürücülerini hidrolik kriko sistemiyle donatın, ancak sadece avara kasnağının dönmesini sağlayın.
5. Kendiliğinden hizalanan kaynak döndürücü veya geleneksel kaynak döndürücülerle birlikte kullanılması.
6. Kaldırma sistemli hidrolik kaynak döndürücü, kablosuz el kumandalı kaynak döndürücülerin montajı.
✧ Ana Özellikler
| Model | FT-20T Kaynak Silindiri |
| Yük Kapasitesi | 10 ton azami*2 |
| Ayarlama Yolu | Cıvata ayarı |
| Hidrolik ayar | Yukarı/Aşağı |
| Damar Çapı | 500~3500 mm |
| Motor Gücü | 2*1.1kw |
| Seyahat yolu | Manuel kilitli seyahat |
| Tekerlekler | PU |
| Silindir boyutu | Ø400*200mm |
| Gerilim | 380V±10% 50Hz 3 Faz |
| Kontrol sistemi | Kablosuz el cihazı |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti | Bir yıl |
| Sertifikasyon | CE |
✧ Özellik
1. Her iki bölüm de serbest çok boyutlu ayarlama özelliğine sahiptir.
2. Ayarlama işlemi daha esnektir ve farklı kaynak dikişi durumlarına daha iyi uyum sağlayabilir.
3. Hidrolik V tekerlek, kulenin eksenel hareketini kolaylaştırır.
4. İnce duvar kalınlığına ve büyük çaplı boru üretiminde çalışma verimliliğini önemli ölçüde artırabilir.
5. Hidrolik Montajlı Döndürücü, 3 boyutlu ayarlanabilir kaydırma döndürücüsünden ve etkili kontrole sahip hidrolik çalışma istasyonundan oluşmaktadır.
6. Döner mekanizmanın tabanı, zaman içinde eğrilme olmamasını sağlamak için daha yüksek mukavemete sahip kaynaklı plakadan yapılmıştır.
7. Döner taban ve delme işlemi, silindirin hassas dönüşünü sağlamak için entegre bir işlemdir.
✧ Yedek Parça Markası
1. Değişken Frekans Sürücüsü Danfoss / Schneider markasına aittir.
2. Döndürme ve eğme motorları Invertek / ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
Tüm yedek parçalar, son kullanıcının yerel pazarından kolayca temin edilebilir.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı göstergesi, ileri dönme, geri dönme, yukarı eğme, aşağı eğme, güç lambaları ve acil durdurma fonksiyonlarına sahip uzaktan kumanda kutusu.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Dönme yönünü kontrol etmek için ayak pedalı.
4. Ayrıca makine gövdesinin yan tarafına ek bir acil durdurma düğmesi ekledik; bu, herhangi bir kaza meydana geldiğinde makinenin ilk anda durdurulmasını sağlayacaktır.
5. Tüm kontrol sistemlerimiz Avrupa pazarı için CE onayına sahiptir.
✧ Önceki Projeler









