CR-40 Cıvata Ayarlı Boru Kaynak Makaraları
✧ Giriş
1. Bir tahrik ve bir avara kasnağı birlikte paketlenmiştir.
2. Uzaktan kumanda ve ayak pedalı kontrolü.
3. Farklı çaplardaki kaplar için cıvata ayarı.
4. Tahrik edilen parçanın kademesiz ayarlanabilir hızı.
5. Dijital ekranda tahrik dönüş hızını gösterin.
6. Schneider'den birinci sınıf elektronik bileşenler.
7. %100 yeni, orijinal üreticiden.
✧ Ana Özellikler
| Model | CR-40 Kaynak Silindiri |
| Dönme Kapasitesi | maksimum 40 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Sürücü | Maksimum 20 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Avalar | Maksimum 20 ton |
| Damar boyutu | 500~4500 mm |
| Ayarlama Yolu | Cıvata ayarı |
| Motor Dönme Gücü | 2*1,5 KW |
| Dönme Hızı | 100-1000 mm/dak |
| Hız kontrolü | Değişken frekanslı sürücü |
| Tekerlekler | Çelik Malzeme |
| Silindir boyutu | Ø500*200mm |
| Gerilim | 380V±10% 50Hz 3 Faz |
| Kontrol sistemi | 15 metrelik kabloya sahip uzaktan kumanda |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti | Bir yıl |
| Sertifikasyon | CE |
✧ Özellik
1. Ayarlanabilir makara konumu, farklı çaplardaki makaraların aynı makara üzerinde ayarlanabilmesi için ana gövde arasındaki makaraların ayarlanmasında çok faydalıdır; böylece başka bir boyutta boru makarası satın almaya gerek kalmaz.
2. Boruların ağırlığının bağlı olduğu çerçeve sisteminin yük taşıma kapasitesinin test edilmesi amacıyla rijit gövde üzerinde bir gerilim analizi gerçekleştirilmiştir.
3. Bu üründe poliüretan silindirler kullanılıyor çünkü poliüretan silindirler ağırlığa dayanıklıdır ve yuvarlanma sırasında boruların yüzeyinin çizilmesini önler.
4. Pim mekanizması, poliüretan silindirleri ana çerçeveye sabitlemek için kullanılır.
5. Ayarlanabilir ayak, boru kaynağının ihtiyaç ve gereksinimlerine ve kaynakçının konfor seviyesine göre rijit çerçevenin yüksekliğini ayarlamak için kullanılır, böylece maksimum stabilite sağlanabilir.
✧ Yedek Parça Markası
1. Değişken Frekans Sürücüsü Danfoss / Schneider markasına aittir.
2. Döndürme ve eğme motorları Invertek / ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
Tüm yedek parçalar, son kullanıcının yerel pazarından kolayca temin edilebilir.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı göstergesi, ileri dönme, geri dönme, yukarı eğme, aşağı eğme, güç lambaları ve acil durdurma fonksiyonlarına sahip uzaktan kumanda kutusu.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Dönme yönünü kontrol etmek için ayak pedalı.
4. Ayrıca makine gövdesinin yan tarafına ek bir acil durdurma düğmesi ekledik; bu, herhangi bir kaza meydana geldiğinde makinenin ilk anda durdurulmasını sağlayacaktır.
5. Tüm kontrol sistemlerimiz Avrupa pazarı için CE onayına sahiptir.
✧ Önceki Projeler










