Rüzgar Kulesi İçin 10 Tonluk Kendinden Hizalı Boru Kaynak Makaraları 2800 mm
✧ Giriş
1. Damar çapı aralığı 320-2800 mm arasındadır.
2. Bir adet tahrikli / Bir adet avara kasnağı / Elektrikli kontrol sistemi.
3. Müşteriler, 10 tonluk kendinden hizalı kaynak döndürücülerini kendi özelliklerine göre özelleştirebilirler.
4,10 tonluk kendinden hizalı kaynak döndürücü, el kumandası ve ayak pedalı ile kontrol edilebilir.
5. İhtiyacınıza göre kauçuk tekerlek veya çelik tekerlek.
6. Kendinden hizalı kaynak döndürücüsünün kullanımı kolaydır.
✧ Ana Özellikler
| Model | SAR -10 Kaynak Silindiri |
| Dönme Kapasitesi | maksimum 10 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Sürücü | maksimum 5 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Avalar | maksimum 5 ton |
| Damar boyutu | 320~2800 mm |
| Ayarlama Yolu | Kendinden hizalanan silindir |
| Motor Dönme Gücü | 1,1 kW |
| Dönme Hızı | 100-1000 mm/dak Dijital ekran |
| Silindir boyutu | Ø300*150mm |
| Hız kontrolü | Değişken frekanslı sürücü |
| Tekerlekler | PU tipi ile kaplanmış çelik |
| Kontrol sistemi | Ayak pedalı, 8 metre kablo. |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti | Bir Yıl |
| Seçenekler | Geniş çap kapasitesi |
| Motorlu hareketli tekerlekler tabanı | |
| Kablosuz el kumanda kutusu |
✧ Yedek Parça Markası
Uluslararası ticarette Weldsuccess, kaynak döndürücülerinin uzun ömürlü olmasını sağlamak için tüm ünlü yedek parça markalarını kullanmaktadır. Yedek parçalar yıllar sonra kırılsa bile, son kullanıcı yerel pazardan kolayca temin edebilir.
1. Frekans değiştirici Damfoss markalıdır.
2. Motor Invertek veya ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı göstergesi, ileri, geri, farlar ve acil durdurma fonksiyonlarına sahip el kumanda kutusu.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Dönme yönünü kontrol etmek için ayak pedalı.
4. İhtiyaç duyulması halinde kablosuz el kumanda kutusu mevcuttur.
✧ Üretim İlerlemesi
WELDSUCCESS olarak, orijinal çelik levhaların kesimi, kaynaklanması, mekanik işlenmesi, delik açılması, montajı, boyanması ve son testine kadar kaynak döndürücüleri üretiyoruz.
Bu sayede, tüm üretim sürecini ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemimiz altında kontrol edeceğiz ve müşterilerimizin yüksek kaliteli ürünler almasını sağlayacağız.
✧ Önceki Projeler







