160T Kaynak Konvansiyonel Boru Makaraları Döndürücü, PU Kaplama ve Cıvata Ayarı ile
✧ Giriş
1.160 ton yük kapasiteli kaynak döndürücüleri, bir tahrik ünitesi ve bir avara ünitesi dahil.
2. Normalde 500 mm çapında ve 400 mm genişliğinde PU tekerlekler kullanıyoruz, isteğe bağlı olarak çelik malzemeden tekerlekler de temin edilebilir.
3. 2 adet 4 kW frekans ayarlı motor ile daha istikrarlı bir dönüş sağlanacaktır.
4. Eksantrikliğe sahip kaplarda, dönüş torkunu artırmak için fren motoru kullanacağız.
5. Standart 160 tonluk kaynak döndürücü, 5000 mm çapında tank kapasitesine sahiptir; son kullanıcının isteğine göre daha büyük boyutlarda da özelleştirilebilir.
6. Sabit taban, motorlu hareketli tekerlekler ve montajlı yetiştirme hatları Weldsuccess Ltd. tarafından sunulmaktadır.
✧ Ana Özellikler
| Model | CR-160 Kaynak Silindiri |
| Dönme Kapasitesi | Maksimum 160 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Sürücü | 80 ton maksimum |
| Yükleme Kapasitesi-Avalar | 80 ton maksimum |
| Damar boyutu | 800~5000 mm |
| Ayarlama Yolu | Cıvata ayarı |
| Motor Dönme Gücü | 2*4 KW |
| Dönme Hızı | 100-1000 mm/dak |
| Hız kontrolü | Değişken frekanslı sürücü |
| Tekerlekler | Çelik Malzeme |
| Silindir boyutu | Ø500*600mm |
| Gerilim | 380V±10% 50Hz 3 Faz |
| Kontrol sistemi | 15 metrelik kabloya sahip uzaktan kumanda |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti | Bir yıl |
| Sertifikasyon | CE |
✧ Özellik
1. Boru kaynak makaraları ürün yelpazesi, kendinden hizalamalı, ayarlanabilir, araçlı, eğilebilir ve kaymayı önleyici olmak üzere farklı serilerden oluşmaktadır.
2. Seri halindeki geleneksel boru kaynak makaraları, makaraların merkez mesafesini ayarlayarak, ayrılmış vida delikleri veya kılavuz vida vasıtasıyla çeşitli çaplardaki iş parçalarına uyum sağlayabilir.
3. Farklı uygulamalara bağlı olarak, silindir yüzeyi üç tiptedir: PU/KAUÇUK/ÇELİK TEKERLEK.
4. Boru kaynak silindirleri esas olarak boru kaynağı, tank silindirlerinin parlatılması, döndürme silindirlerinin boyanması ve silindirik silindir gövdesinin tank döndürme silindirlerinin montajında kullanılır.
5. Boru kaynak döndürme silindiri makinesi, diğer ekipmanlarla birlikte kontrol edilebilir.
✧ Yedek Parça Markası
1. Değişken Frekans Sürücüsü Danfoss / Schneider markasına aittir.
2. Döndürme ve eğme motorları Invertek / ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
Tüm yedek parçalar, son kullanıcının yerel pazarından kolayca temin edilebilir.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı göstergesi, ileri dönme, geri dönme, yukarı eğme, aşağı eğme, güç lambaları ve acil durdurma fonksiyonlarına sahip uzaktan kumanda kutusu.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Dönme yönünü kontrol etmek için ayak pedalı.
4. Ayrıca makine gövdesinin yan tarafına ek bir acil durdurma düğmesi ekledik; bu, herhangi bir kaza meydana geldiğinde makinenin ilk anda durdurulmasını sağlayacaktır.
5. Tüm kontrol sistemlerimiz Avrupa pazarı için CE onayına sahiptir.
✧ Önceki Projeler











