100 kg ve 1000 kg Kaynak Pozisyonlayıcı
✧ Giriş
100 kg kaynak pozisyonlayıcı, kaynak işlemlerinde 100 kilograma kadar ağırlıktaki iş parçalarını konumlandırmak ve döndürmek için kullanılan bir cihazdır.
1000 kg kaynak pozisyonlayıcısı, kaynak işlemlerinde 1 tona (1000 kilograma) kadar ağırlıktaki iş parçalarını konumlandırmak ve döndürmek için kullanılan bir cihazdır.
Bu kapasitedeki bir kaynak pozisyonlayıcısının kullanılması, kaynak işlemlerinin verimliliğini ve doğruluğunu artırır. İş parçasının konumlandırılması için istikrarlı bir platform sağlar, kaynakçıların birden fazla açıdan çalışmasına ve tutarlı kaynak kalitesi elde etmesine olanak tanır.
✧ Ana Özellikler
| Model | VPE-1 |
| Dönme Kapasitesi | maksimum 1000 kg |
| Masa çapı | 1000 mm |
| Döner motor | 0,75 kW |
| Dönme hızı | 0,05-0,5 devir/dakika |
| Eğimli motor | 1,1 kW |
| Eğim hızı | 0,67 devir/dakika |
| Eğim açısı | 0~90°/ 0~120° derece |
| Maksimum Eksantrik Mesafe | 150 mm |
| Maksimum Yerçekimi mesafesi | 100 mm |
| Gerilim | 380V±10% 50Hz 3 Faz |
| Kontrol sistemi | 8 metrelik kabloya sahip uzaktan kumanda |
| Seçenekler | Kaynak aynası |
| Yatay masa | |
| 3 eksenli hidrolik konumlandırıcı |
✧ Yedek Parça Markası
Uluslararası ticarette Weldsuccess, kaynak döndürücülerinin uzun ömürlü olmasını sağlamak için tüm ünlü yedek parça markalarını kullanmaktadır. Yedek parçalar yıllar sonra kırılsa bile, son kullanıcı yerel pazardan kolayca temin edebilir.
1. Frekans değiştirici Damfoss markalıdır.
2. Motor Invertek veya ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı göstergesi, ileri dönme, geri dönme, yukarı eğme, aşağı eğme, güç ışıkları ve acil durdurma fonksiyonlarına sahip el kumanda kutusu.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Dönme yönünü kontrol etmek için ayak pedalı.
✧ Üretim İlerlemesi
WELDSUCCESS olarak, orijinal çelik levhaların kesimi, kaynak, mekanik işlem, delik açma, montaj, boyama ve son test işlemlerinden başlayarak kaynak pozisyonlayıcılarını üretiyoruz.
Bu sayede, tüm üretim sürecini ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemimiz altında kontrol edeceğiz ve müşterilerimizin yüksek kaliteli ürünler almasını sağlayacağız.
✧ Önceki Projeler





