1000 mm'lik mandrenlere sahip 3 tonluk kaynak pozisyonlama aleti
✧ Giriş
1. Normal standart kaynak pozisyonlayıcı, 3 ton yük kapasitesi ve 1400 mm tabla çapına sahiptir.
2. Masa çapı ve orta yükseklik ölçüleri isteğe göre özelleştirilebilir.
3. Teknik ekibimiz ayrıca, iş parçası bilgilerine göre tabla T-şekilli bağlantı parçasının boyutunu, konumunu ve şeklini tasarlayabilir; böylece son kullanıcının iş parçasını kaynak pozisyonlayıcılarımıza takması kolaylaşır.
4. Makineyle birlikte bir adet uzaktan kumanda kutusu ve bir adet ayak pedalı kumandası gönderilecektir.
5. Sabit yükseklik konumlandırıcı, yatay döner tabla, manuel veya hidrolik 3 eksenli yükseklik ayarlı konumlandırıcıların tümü Weldsuccess Ltd. tarafından temin edilebilir.
✧ Ana Özellikler
| Model | VPE-3 |
| Dönme Kapasitesi | maksimum 3000 kg |
| Masa çapı | 1400 mm |
| Döner motor | 1,5 kW |
| Dönme hızı | 0,05-0,5 devir/dakika |
| Eğimli motor | 2,2 kW |
| Eğim hızı | 0,23 devir/dakika |
| Eğim açısı | 0~90°/ 0~120° derece |
| Maksimum Eksantrik Mesafe | 200 mm |
| Maksimum Yerçekimi mesafesi | 150 mm |
| Gerilim | 380V±10% 50Hz 3 Faz |
| Kontrol sistemi | 8 metrelik kabloya sahip uzaktan kumanda |
| Seçenekler | Kaynak aynası |
| Yatay masa | |
| 3 eksenli hidrolik konumlandırıcı |
✧ Yedek Parça Markası
Yedek parçalarımızın tamamı uluslararası alanda tanınmış firmalardan temin edilmektedir ve bu sayede son kullanıcı, yedek parçaları yerel pazarlarından kolayca temin edebilecektir.
1. Frekans değiştirici Danfoss markalıdır.
2. Motor Invertek veya ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı göstergesi, ileri dönme, geri dönme, yukarı eğme, aşağı eğme, güç ışıkları ve acil durdurma fonksiyonlarına sahip el kumanda kutusu.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Dönme yönünü kontrol etmek için ayak pedalı.
✧ Üretim İlerlemesi
2006 yılından itibaren, ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemine dayanarak, ekipmanlarımızın kalitesini orijinal çelik levhalardan itibaren kontrol ediyoruz; her üretim aşaması, denetçiler tarafından denetlenmektedir. Bu da uluslararası pazardan giderek daha fazla iş almamıza yardımcı olmaktadır.
Şu ana kadar tüm ürünlerimiz Avrupa pazarı için CE onayına sahiptir. Ürünlerimizin projelerinizin üretiminde size yardımcı olacağını umuyoruz.
✧ Önceki Projeler



