300 Ton Ağır Hizmet Tipi Boru Kaynak Makaraları Döner Sehpalar, Cıvata Ayarlı
✧ Giriş
1. Geleneksel döner mekanizma, motorlu bir tahrikli döner mekanizma ünitesi, bir boşta dönen makara ünitesi, çelik çerçeve tabanı ve elektrik kontrol sisteminden oluşur.
2. Tüm tahrik ve avara üniteleri PU malzemeden yapılmış makaralı tekerleklere sahip olup, uzun kullanım ömrü sağlayacaktır.
3. Özel istek üzerine çelik malzemeden üretilmiş tekerlekler de mevcuttur.
4. Tüm poliüretan jantlar veya çelik jantlar, esas olarak 12.9 sınıfı cıvatalarla sabitlenecektir.
5. İleri dönüş, geri dönüş, dönüş hızı göstergesi, duraklatma, acil durdurma ve sıfırlama fonksiyonlarına sahip uzaktan kumanda kutusu.
6. Bu ağır hizmet tipi kaynak silindirleri için, 30 metre mesafeden sinyal alıcılı kablosuz el kumanda kutusu da tedarik ediyoruz.
✧ Ana Özellikler
| Model | CR-300 Kaynak Silindiri |
| Dönme Kapasitesi | maksimum 300 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Sürücü | Maksimum 150 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Avalar | Maksimum 150 ton |
| Damar boyutu | 1000~6000 mm |
| Ayarlama Yolu | Cıvata ayarı |
| Motor Dönme Gücü | 2*5,5 KW |
| Dönme Hızı | 100-1000 mm/dak |
| Hız kontrolü | Değişken frekanslı sürücü |
| Tekerlekler | Çelik Malzeme |
| Silindir boyutu | Ø700*300mm |
| Gerilim | 380V±10% 50Hz 3 Faz |
| Kontrol sistemi | 15 metrelik kabloya sahip uzaktan kumanda |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti | Bir yıl |
| Sertifikasyon | CE |
✧ Özellik
1. Boru kaynak makaraları ürün yelpazesi, kendinden hizalamalı, ayarlanabilir, araçlı, eğilebilir ve kaymayı önleyici olmak üzere farklı serilerden oluşmaktadır.
2. Seri halindeki geleneksel boru kaynak makaraları, makaraların merkez mesafesini ayarlayarak, ayrılmış vida delikleri veya kılavuz vida vasıtasıyla çeşitli çaplardaki iş parçalarına uyum sağlayabilir.
3. Farklı uygulamalara bağlı olarak, silindir yüzeyi üç tiptedir: PU/KAUÇUK/ÇELİK TEKERLEK.
4. Boru kaynak silindirleri esas olarak boru kaynağı, tank silindirlerinin parlatılması, döndürme silindirlerinin boyanması ve silindirik silindir gövdesinin tank döndürme silindirlerinin montajında kullanılır.
5. Boru kaynak döndürme silindiri makinesi, diğer ekipmanlarla birlikte kontrol edilebilir.
✧ Yedek Parça Markası
1. Değişken Frekans Sürücüsü Danfoss / Schneider markasına aittir.
2. Döndürme ve eğme motorları Invertek / ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
Tüm yedek parçalar, son kullanıcının yerel pazarından kolayca temin edilebilir.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı göstergesi, ileri dönme, geri dönme, yukarı eğme, aşağı eğme, güç lambaları ve acil durdurma fonksiyonlarına sahip uzaktan kumanda kutusu.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Dönme yönünü kontrol etmek için ayak pedalı.
4. Ayrıca makine gövdesinin yan tarafına ek bir acil durdurma düğmesi ekledik; bu, herhangi bir kaza meydana geldiğinde makinenin ilk anda durdurulmasını sağlayacaktır.
5. Tüm kontrol sistemlerimiz Avrupa pazarı için CE onayına sahiptir.
✧ Önceki Projeler











