CR-600T Cıvata Ayarlı Boru Alın Kaynağı İçin Geleneksel Kaynak Silindiri
✧ Giriş
1. Boru kaynak döndürücülerimiz, bir tahrik parçası makarası ve bir avara parçası makarası olmak üzere iki parçadan oluşan bir set halinde satılmaktadır.
2. Tank ayar silindirlerimizin tahrik dönüş hızı dijital olarak gösterilmektedir.
3. Uzun kullanım ömrü sağlamak için Schneider'den birinci sınıf elektronik bileşenler.
4. Uzaktan kumanda, radyo kontrollü el kumandası ve ayak pedalı kontrolü seçenekleri mevcuttur.
5. %100 yeni, orijinal üreticiden.
6. Tek boru uzunluğunuz 8 metreden fazla ise, destek için bir tahrik makarası ve iki avara makarası seçmenizi öneririz.
✧ Ana Özellikler
| Model | CR-600 Kaynak Silindiri |
| Dönme Kapasitesi | maksimum 600 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Sürücü | maksimum 300 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Avalar | maksimum 300 ton |
| Damar boyutu | 1200~8500 mm |
| Ayarlama Yolu | Cıvata ayarı |
| Motor Dönme Gücü | 2*9 KW |
| Dönme Hızı | 100-1000 mm/dak |
| Hız kontrolü | Değişken frekanslı sürücü |
| Tekerlekler | Çelik Malzeme |
| Silindir boyutu | Ø800*400mm |
| Gerilim | 380V±10% 50Hz 3 Faz |
| Kontrol sistemi | 15 metrelik kabloya sahip uzaktan kumanda |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti | Bir yıl |
| Sertifikasyon | CE |
✧ Özellik
1. Boru kaynak makaraları ürün yelpazesi, kendinden hizalamalı, ayarlanabilir, araçlı, eğilebilir ve kaymayı önleyici olmak üzere farklı serilerden oluşmaktadır.
2. Seri halindeki geleneksel boru kaynak makaraları, makaraların merkez mesafesini ayarlayarak, ayrılmış vida delikleri veya kılavuz vida vasıtasıyla çeşitli çaplardaki iş parçalarına uyum sağlayabilir.
3. Farklı uygulamalara bağlı olarak, silindir yüzeyi üç tiptedir: PU/KAUÇUK/ÇELİK TEKERLEK.
4. Boru kaynak silindirleri esas olarak boru kaynağı, tank silindirlerinin parlatılması, döndürme silindirlerinin boyanması ve silindirik silindir gövdesinin tank döndürme silindirlerinin montajında kullanılır.
5. Boru kaynak döndürme silindiri makinesi, diğer ekipmanlarla birlikte kontrol edilebilir.
✧ Yedek Parça Markası
1. Değişken Frekans Sürücüsü Danfoss / Schneider markasına aittir.
2. Döndürme ve eğme motorları Invertek / ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
Tüm yedek parçalar, son kullanıcının yerel pazarından kolayca temin edilebilir.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı göstergesi, ileri dönme, geri dönme, yukarı eğme, aşağı eğme, güç lambaları ve acil durdurma fonksiyonlarına sahip uzaktan kumanda kutusu.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Dönme yönünü kontrol etmek için ayak pedalı.
4. Ayrıca makine gövdesinin yan tarafına ek bir acil durdurma düğmesi ekledik; bu, herhangi bir kaza meydana geldiğinde makinenin ilk anda durdurulmasını sağlayacaktır.
5. Tüm kontrol sistemlerimiz Avrupa pazarı için CE onayına sahiptir.
✧ Önceki Projeler










