VPE-0.3 Manuel Devirme 0-90 Derece Kaynak Pozisyoneri
✧ Giriş
✧ Ana Özellikler
| Model | VPE-0.3 |
| Dönme Kapasitesi | maksimum 300 kg |
| Masa çapı | 600 mm |
| Döner motor | 0,37 kW |
| Dönme hızı | 0,3-3 devir/dakika |
| Eğimli motor | Manuel |
| Eğim hızı | Manuel |
| Eğim açısı | 0~90° |
| Maksimum Eksantrik Mesafe | 50 mm |
| Maksimum Yerçekimi mesafesi | 50 mm |
| Gerilim | 380V±10% 50Hz 3 Faz |
| Kontrol sistemi | 8 metrelik kabloya sahip uzaktan kumanda |
| Seçenekler | Kaynak aynası |
| Yatay masa | |
| 3 eksenli hidrolik konumlandırıcı |
✧ Yedek Parça Markası
Uluslararası ticarette Weldsuccess, kaynak döndürücülerinin uzun ömürlü olmasını sağlamak için tüm ünlü yedek parça markalarını kullanmaktadır. Yedek parçalar yıllar sonra kırılsa bile, son kullanıcı yerel pazardan kolayca temin edebilir.
1. Frekans değiştirici Damfoss markalıdır.
2. Motor Invertek veya ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı göstergesi, ileri dönme, geri dönme, yukarı eğme, aşağı eğme, güç ışıkları ve acil durdurma fonksiyonlarına sahip el kumanda kutusu.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Dönme yönünü kontrol etmek için ayak pedalı.
✧ Üretim İlerlemesi
WELDSUCCESS olarak, orijinal çelik levhaların kesimi, kaynak, mekanik işlem, delik açma, montaj, boyama ve son test işlemlerinden başlayarak kaynak pozisyonlayıcılarını üretiyoruz.
Bu sayede, tüm üretim sürecini ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemimiz altında kontrol edeceğiz ve müşterilerimizin yüksek kaliteli ürünler almasını sağlayacağız.
✧ Neden Bizi Seçmelisiniz?
2006 yılından beri ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemini başarıyla tamamladık ve hammadde olan çelik levhalardan başlayarak kalite kontrolünü sağlıyoruz. Satış ekibimiz siparişi üretim ekibine iletirken, aynı zamanda hammadde çelik levhadan nihai ürüne kadar olan süreçte kalite kontrolü de talep etmektedir. Bu sayede ürünlerimizin müşteri gereksinimlerini karşılaması sağlanmaktadır.
Aynı zamanda, tüm ürünlerimiz 2012'den beri CE onayına sahip olduğundan, Avrupa pazarına serbestçe ihracat yapabiliyoruz.
✧ Önceki Projeler




