50 tonluk kendinden hizalı kaynak döndürücü, yüksek kaliteli tank kaynağı yapılmasını sağlar.
✧ Giriş
1. SAR-50, 50 tonluk kendinden hizalı döndürücü anlamına gelir; 50 tonluk dönüş kapasitesiyle 50 tonluk gemileri döndürebilir.
2. Tahrik ünitesi ve avara ünitesinin her birinin taşıma kapasitesi 25 tondur.
3. Standart çap kapasitesi 4000 mm'dir, daha büyük çaplı tasarım kapasitesi de mevcuttur, lütfen satış ekibimizle görüşün.
4. 30 metre sinyal alıcısında motorlu hareket tekerlekleri veya kablosuz el kumanda kutusu seçenekleri.
✧ Ana Özellikler
| Model | SAR-50 Kaynak Silindiri |
| Dönme Kapasitesi | maksimum 50 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Sürücü | maksimum 25 ton |
| Yükleme Kapasitesi-Avalar | maksimum 25 ton |
| Damar boyutu | 500~4000 mm |
| Ayarlama Yolu | Kendinden hizalanan silindir |
| Motor Dönme Gücü | 2*2,2 kW |
| Dönme Hızı | 100-1000 mm/dakDijital ekran |
| Hız kontrolü | Değişken frekanslı sürücü |
| Tekerlekler | Çelik kaplıPU tip |
| Kontrol sistemi | Uzaktan kumanda kutusu ve ayak pedalı anahtarı |
| Renk | RAL3003 KIRMIZI ve 9005 SİYAH / Özel Üretim |
| Seçenekler | Geniş çap kapasitesi |
| Motorlu hareketli tekerlekler tabanı | |
| Kablosuz el kumanda kutusu |
✧ Yedek Parça Markası
Uluslararası ticarette Weldsuccess, kaynak döndürücülerinin uzun ömürlü olmasını sağlamak için tüm ünlü yedek parça markalarını kullanmaktadır. Yedek parçalar yıllar sonra kırılsa bile, son kullanıcı yerel pazardan kolayca temin edebilir.
1. Frekans değiştirici Damfoss markalıdır.
2. Motor Invertek veya ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
✧ Kontrol Sistemi
1. Uzaktan kumandalı el kumanda kutusu, dönüş hızı göstergesi, ileri, geri, güç lambaları ve acil durdurma fonksiyonlarına sahiptir; bu da kontrolü işlerde kolaylaştıracaktır.
2. Ana elektrik panosu; güç şalteri, güç lambaları, alarm, sıfırlama fonksiyonları ve acil durdurma fonksiyonları ile birlikte.
3. Kablosuz el kumanda kutusu 30 metrelik sinyal alıcısına sahiptir.
✧ Üretim İlerlemesi
WELDSUCCESS olarak, orijinal çelik levhaların kesimi, kaynaklanması, mekanik işlenmesi, delik açılması, montajı, boyanması ve son testine kadar kaynak döndürücüleri üretiyoruz.
Bu sayede, tüm üretim sürecini ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemimiz altında kontrol edeceğiz ve müşterilerimizin yüksek kaliteli ürünler almasını sağlayacağız.
Bugüne kadar kaynak döndürücülerimizi ABD, İngiltere, İtalya, İspanya, Hollanda, Tayland, Vietnam, Dubai ve Suudi Arabistan gibi 30'dan fazla ülkeye ihraç ettik.
✧ Önceki Projeler











