Kaynak döner tablası
✧ Giriş
1. Yatay kaynak pozisyonlayıcı, iş parçalarının döndürülmesi için temel bir çözümdür.
2. Çalışma tablası 360° döndürülebilir, bu da iş parçasının en iyi pozisyonda kaynaklanmasına olanak tanır ve motorlu dönüş hızı VFD kontrolü ile sağlanır.
3. Kaynak işlemi sırasında, dönüş hızını da taleplerimize göre ayarlayabiliriz. Dönüş hızı, uzaktan kumanda kutusunda dijital olarak görüntülenecektir.
4. Boru çapındaki farklılığa göre, boruyu tutmak için 3 çeneli mandren de takılabilir.
5. Sabit yükseklik konumlandırıcı, yatay döner tabla, manuel veya hidrolik 3 eksenli yükseklik ayarlı konumlandırıcıların tümü Weldsuccess Ltd. tarafından temin edilebilir.
✧ Ana Özellikler
| Model | HB-100 |
| Dönme Kapasitesi | 10T Maksimum |
| Masa çapı | 2000 mm |
| Döner motor | 4 kW |
| Dönme hızı | 0,05-0,5 devir/dakika |
| Gerilim | 380V±10% 50Hz 3 Faz |
| Kontrol sistemi | 8 metrelik kabloya sahip uzaktan kumanda |
| Seçenekler | Dikey kafa konumlandırıcı |
| 2 eksenli kaynak pozisyonlayıcı | |
| 3 eksenli hidrolik konumlandırıcı |
✧ Yedek Parça Markası
Uluslararası ticarette Weldsuccess, kaynak döndürücülerinin uzun ömürlü olmasını sağlamak için tüm ünlü yedek parça markalarını kullanmaktadır. Yedek parçalar yıllar sonra kırılsa bile, son kullanıcı yerel pazardan kolayca temin edebilir.
1. Frekans değiştirici Damfoss markalıdır.
2. Motor Invertek veya ABB markalıdır.
3. Elektrikli parçalar Schneider markalıdır.
✧ Kontrol Sistemi
1. Dönme hızı, ileri dönüş, geri dönüş, güç lambaları ve acil durdurmayı kontrol etmek için bir adet uzaktan kumanda kutusuna sahip yatay kaynak masası.
2. Elektrik panosunda, işçi güç anahtarını, güç lambalarını, arıza alarmını, sıfırlama fonksiyonlarını ve acil durdurma fonksiyonlarını kontrol edebilir.
3. Ayak pedalı, dönüş yönünü kontrol etmek içindir.
4. Kaynak bağlantısı için topraklama tertibatına sahip tüm yatay tablalar.
5. Weldsuccess LTD. firmasından PLC ve RV redüktörlü robot da temin edilebilir.
✧ Önceki Projeler
WELDSUCCESS LTD, ISO 9001:2015 onaylı orijinal bir üreticidir. Tüm ekipmanlar, orijinal çelik levhaların kesilmesi, kaynaklanması, mekanik işlenmesi, delme işlemleri, montajı, boyanması ve son testine kadar tüm aşamalardan geçerek üretilmektedir. Her aşamada sıkı kalite kontrolü yapılarak her müşterinin memnun kalacağı ürünler teslim edilir.
Kaplama işlerinde kullanılan yatay kaynak masası ve kaynak kolon bomu, Weldsuccess LTD. firmasından temin edilebilir.










